15 lat doświadczenia w digital marketingu

Warsztat Usług Marketingowych
dla inżynierów i profesjonalistów

Poprzez analizę słów kluczowych, których używają Twoi klienci, by znaleźć Twój biznes (lub gorzej – Twoją konkurencję) oraz techniczne zmiany na Twojej stronie internetowej, pozycjonujemy stronę Twojego biznesu. Celem jest dotarcie do potencjalnych klientów w momencie, gdy szukają rozwiązania dla swoich potrzeb.

Kampanie tekstowe i graficzne dla Googl’a, Facebooka i LinkedIna pozwalają na szybkie oraz skuteczne dotarcie z Twoją ofertą do grupy docelowej. Dzięki płatnym reklamom możesz konkurować z większymi firmami, bezpośrednią lokalną konkurencją oraz prezentować swoją ofertę większej grupie potencjalnych klientów.

Różne biznesy potrzebują różnych form promocji. Skorzystaj z naszego

15-letniego doświadczenia w budowaniu promocji i kampanii marketingowych. Znam ceny zakupu mediów. Możemy negocjować stawki w Twoim imieniu i przygotować wszystko od konceptu po wykonanie promocji.

Od tego zaczyna się każdy biznes. Strona jest nie tylko Twoją wizytówką, ale także kanałem pozyskiwania zleceń. To tam potencjalny klient szuka potwierdzenia Twoich słów i spójności przekazu. Skorzystaj z naszego doświadczenia przy budowaniu stron dla biznesu, ich optymalizowaniu czy bieżącej opieki nad witrynami dużymi i małymi.

Usługa działa tak samo jak obsługa księgowa. Ty przesyłasz zlecenie, my je realizujemy. Znamy Twój biznes, Twój styl oraz Twoje potrzeby. Zapewniamy: grafików, wsparcie informatyczne oraz copywriterów – Tobie pozostawiamy ostatnie słowo.

Skorzystaj z naszego doświadczenia. Od 15 lat specjalizujemy się w marketingu. Oczywiście całą tę wiedzę możesz znaleźć w internecie (jak wszystko inne dzisiaj). Pytanie brzmi: czy chcesz poświęcać swój czas na przebrnięcie przez te materiały i ich interpretację? Tutaj pojawiam się ja z zespołem – po prostu odpowiemy na Twoje pytania.

seo

Zapraszam do kontaktu

Opisz mi swoją potrzebę. My zaproponujemy rozwiązanie. Następnie porozmawiamy i zdecydujesz, czy chcesz ze nami pracować.