15 lat doświadczenia w digital marketingu

Warsztat Usług Marketingowych
dla Inżynierów i Profesjonalistów

Poprzez analizę słów kluczowych, których używają Twoi klienci by znaleźć Twój biznes (lub gorzej – Twoją konkurencję) oraz techniczne zmiany na Twojej stronie internetowej, pozycjonuję Twój biznes. Celem jest dotarcie do potencjalnych klientów, w momencie, gdy szukają rozwiązania dla ich potrzeb.

Kampanie tekstowe i graficzne dla Google, Facebook-a i LinkedIn-a pozwalają na szybkie oraz skuteczne dotarcie do grupy docelowej z Twoją ofertą. Dzięki płatnym reklamom możesz konkurować z większymi firmami, bezpośrednią lokalną konkurencją oraz prezentować swoją ofertę większej grupie potencjalnych Klientów.

Różne biznesy potrzebują różnych form promocji. Skorzystaj z mojego 15-nasto letniego doświadczenia w budowaniu promocji i kampanii marketingowych. Znam ceny zakupu mediów, mogę negocjować stawki w Twoim imieniu i przygotować wszystko od konceptu po wykonanie promocji.

Od tego zaczyna się każdy biznes, strona jest nie tylko Twoją wizytówką, ale także kanałem pozyskiwania zleceń. To tam potencjalny Klient szuka potwierdzenia Twoich słów i spójności przekazu. Skorzystaj z moich doświadczeń przy budowaniu stron dla biznesu, ich optymalizacji czy zwyczajnie opieki nad stroną internetową Twojego biznesu.

Usługa działa tak samo jak wykupienie pakietu obsługi księgowej. Ty przesyłasz zlecenie, ja realizuje. Znam Twój biznes, Twój styl oraz Twoje potrzeby. Organizuję grafików, wsparcie informatyczne, jak również copywriterów – Tobie pozostawiam ostatnie słowo.

Skorzystaj z mojego doświadczenia. Od 15-nastu lat specjalizuję się w Marketingu. Co ciekawe – całą tę wiedzę możesz znaleźć w internecie (tak jest ze wszystkim dzisiaj) – pytanie brzmi, czy chcesz poświęcać swój czas na przebrnięcie przez te materiały i ich interpretację? Tutaj pojawiam się ja – po prostu odpowiem na Twoje pytanie.

Zapraszam do kontaktu

Opisz mi Swoją potrzebę, ja zaproponuję rozwiązanie, porozmawiamy i zdecydujesz czy chcesz ze mną pracować.

ZAPRASZAM