Optymalizacja i pozycjonowanie SEO

stron internetowych

warsztat marketingowy www

Optymalizacja i pozycjonowanie SEO
stron internetowych

Poprzez analizę słów kluczowych, których używają Twoi klienci, aby znaleźć oferowane przez Ciebie towary lub usługi, oraz zmiany techniczne na Twojej stronie internetowej, pozycjonujmy Twój biznes w sieci. Cel to dotarcie do potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie SEO stron internetowych
Jak to działa?

Pozycjonowanie SEO. Dla kogo?

 

Jeśli:

  • Masz silną konkurencję [np. w mieście, branży, niszowej usłudze, czy w najbliższym otoczeniu (dzielnica/ulica)] i widzisz możliwość zaoferowania klientom znacznie lepszej oferty

  • Twoje usługi są wysoce specjalistyczne, a Swoich obecnych klientów pozyskałeś głównie z polecenia – pozycjonowanie pozwoli Ci na poszerzenie Twojej grupy docelowej
  • Twoja firma ma dużą konkurencję (np. usługi detektywistyczne) i nie jesteś w stanie przebić się ze swoją stroną na pierwszą stronę Google
  • Twoja witryna zawiera dużo treści merytorycznej (blogi, porady, interpretacje), ale wizyty na stronie nie przekładają się na nowe zlecenia.
strony www wordpress

Pozycjonowanie strony internetowej. Dlaczego warto?

  • Teoretycznie wszystkie usługi specjalistyczne wydają się podobne i ich dostawcom ciężko wyróżnić się w grupie identycznych zakresów obowiązków (np. projektowanie maszyn). Dlatego wskazane jest pozycjonowanie. Sprawi to, że Twoja oferta będzie wyświetlać się tylko potencjalnym klientom szukającym np. usługi projektowania maszyn przemysłowych wykorzystywanych do produkcji podzespołów silnika spalinowego.
  • Spore budżety marketingowe dużych firm blokują konsumentom dostęp do informacji i zdrowej konkurencji. W praktyce Twój biznes nigdy nie jest brany pod uwagę przez potencjalnych klientów.
  • Pozycjonowanie strony pozwala na precyzyjne dotarcie do lokalnych klientów w sytuacji, gdy lokalizacja biznesu ma duże znaczenie (np. szukamy notariusza, którego kancelaria mieści się w Gdańsku, a nie w Gdyni).
  • Pozycjonowanie umożliwia wyróżnienie Twojej specjalizacji na tle konkurencji (fotograf specjalizujący się w sesjach rodzinnych poprzez pozycjonowanie jest w stanie nie tylko dotrzeć do swoich klientów, ale już na etapie przeglądania przez klienta wyników wyszukiwania Google swoją wskazać unikalną zaletę – np. wieloletnie doświadczenie czy dostęp do profesjonalnego studia).
seo

Zapraszam do kontaktu

Opisz mi swoją potrzebę. My zaproponujemy rozwiązanie. Następnie porozmawiamy i zdecydujesz, czy chcesz ze nami pracować.