Optymalizacja i Pozycjonowanie SEO

dla stron internetowych

Pozycjonowanie SEO
dla stron internetowych
Inżynierów i Profesjonalistów

Poprzez analizę słów kluczowych, których używają Twoim klienci, aby znaleźć Twój biznes (lub Twoją konkurencję) oraz zmiany techniczne na Twojej stronie internetowej, pozycjonuję Twój biznes. Cel to dotarcie do potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie SEO dla stron internetowych

Jak to działa?

Pozycjonowanie SEO. Dla kogo?

  • Jeśli masz silną bezpośrednią konkurencję (np. w danym mieście, branży, niszowej usłudze, czy w najbliższym otoczeniu (dzielnica/ulica) i widzisz możliwość zaoferowania klientom znacznie lepszej oferty,

  • Jeśli Twoje usługi są wysoce specjalistyczne, a Twoich obecnych klientów masz głównie z polecenia – pozycjonowanie pozwoli Ci na poszerzenie Twojej grupy docelowej,
  • Twoja firma konkuruje z dużą ilością podobnych biznesów (np. usługi detektywistyczne) i nie jesteś w stanie przebić się ze swoją stroną na pierwszą stronę Google, aby móc zaoferować Twoje usługi,
  • Jeśli Twoja strona zawiera dużo treści merytorycznej (blogi, porady, interpretacje), ale wizyty na stronie nie przekładają się na nowe zlecenia.

Pozycjonowanie strony internetowej. Dlaczego warto?

  • Z zewnątrz wszystkie usługi specjalistyczne wydają się podobne i ciężko wyróżnić się w grupie identycznych zakresów obowiązków (np. projektowanie maszyn), dopiero odpowiednie pozycjonowanie pozwala na wyświetlenie oferty tylko dla potencjalnych klientów szukających np. usługi projektowania maszyn przemysłowych wykorzystywanych do produkcji podzespołów silnika spalinowego.
  • Wysokie budżety marketingowe dużych firm blokują dostęp do informacji i zdrowej konkurencji. W praktyce Twój biznes nigdy nie jest brany pod uwagę przez potencjalnych klientów.
  • Ponieważ pozwala na precyzyjne dotarcie do lokalnych klientów, w sytuacjach, gdy lokalizacja Twojego biznesu ma duże znaczenie (np. szukamy Notariusza, który jest w Gdańsku, a nie w Gdyni)
  • Pozycjonowanie umożliwia wyróżnienie Twojej specjalizacji na tle konkurencji (Fotograf specjalizujący się w sesjach rodzinnych, poprzez pozycjonowanie jest w stanie nie tylko dotrzeć do swoich klientów, ale już na etapie przeglądania stron Google wskazać unikalną wartość – np. wieloletnie doświadczenie, czy posiadanie profesjonalnego studia).

Zapraszam do kontaktu

Opisz mi Swoją potrzebę, ja zaproponuję rozwiązanie, porozmawiamy i zdecydujesz czy chcesz ze mną pracować.

ZAPRASZAM