Doradztwo marketingowe

wsparcie marketingowe dla inżynierów i profesjonalistów

doradztwo marketingowe

Doradztwo w zakresie marketingu,
sprzedaży i procesów biznesowych
dla małych firm

Skorzystaj z naszego doświadczenia. Od 15 lat działam w marketingu. Niby całą tę wiedzę możesz znaleźć w internecie . Ale czy chcesz poświęcać swój czas na przebrnięcie przez nie zawsze rzetelne materiały i ich interpretację? Tutaj pojawiamy się my – Warsztat Marketingowy. Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące tego jak zaistnieć w internecie.

Doradztwo marketingowe
Jak to działa?

Doradztwo marketingowe. Dla kogo?

  • Dla nowych podmiotów lub specjalistów startujących ze swoją firmą. Nie popełniaj błędów innych – skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia biznesowego

  • Dla dojrzałych przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć skuteczność działań w obszarze marketingu, sprzedaży i poprawić wyniki w biznesie

  • Dla szefów i właścicieli firm, którzy nie mogą inwestować swojego czasu lub nie chcą delegować pracownikom zadań z zakresu marketingu.

strony www wordpress

Doradztwo biznesowe. Dlaczego?

  • Każdy z nas zna się na swojej dziedzinie, jest w czymś ekspertem. Osobą doświadczoną staje się dopiero po 10-15 latach ciągłej nauki, popełniania błędów i zbierania doświadczeń z różnych obszarów biznesu. Jeśli jesteś takim ekspertem to oczywistym jest, iż nie miałeś czasu zostać fachowcem również w marketingu.

  • Profesjonaliści muszą być skupieni na swojej działalności i dążeniu do perfekcji w zagadnieniu, które stanowi ich źródło utrzymania i samorealizacji. Dlatego są obszary, w których powinni skonsultować się z ekspertem. To Ty zawsze podejmujesz finalne decyzje (i ponosisz ich konsekwencje). Dlatego pytaj, neguj, poddawaj w wątpliwość i wymagaj, bym udowodnił Ci słuszność moich rekomendacji. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

seo

Zapraszam do kontaktu

Opisz mi swoją potrzebę. My zaproponujemy rozwiązanie. Następnie porozmawiamy i zdecydujesz, czy chcesz ze nami pracować.