Reklama w internecie

Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads

Reklama w wyszukiwarce. Promocje ofert przez social media – Facebook oraz LinkedIn

Kampanie tekstowe i graficzne dla Googl’a, Facebook-a i LinkedIn-a pozwalają na szybkie oraz skuteczne dotarcie z ofertą do ściśle określonej grupy docelowej. Dzięki płatnym reklamom możesz konkurować z większymi firmami, lokalnymi rywalami oraz prezentować swoją ofertę większej grupie potencjalnych klientów.

Reklama w internecie

Jak to działa?

Reklama internetowa.
Dla kogo?

Jeśli:

  • Dopiero zaczynasz działalność i zwyczajnie nie masz jeszcze klientów (poza poleconymi przez znajomych i rodzinę)
  • Poprzez naturalny ruch Twoja strona nie jest w stanie zapewnić Ci klientów w takim stopniu, by zapełnić Twój portfel zleceń,

  • Chcesz efektywniej konkurować z firmami oferującymi podobne usługi w Twojej niszy rynkowej

  • Reklama internetowa to idealne narzędzie do szybkiego i skutecznego dotarcia do dużej grupy potencjalnych klientów. W dodatku możesz mierzyć jego wyniki. Doskonale sprawdza się, gdy chcesz przenieść swój biznes na wyższy poziom lub poszerzyć ofertę świadczonych usług i zdobyć nowych klientów.

strony www wordpress

Promocja w internecie. Dlaczego warto?

  • Dla rozpoczynających działalność mikrofirm i małych przedsiębiorstw często jest to jedyna możliwość zdobycia klientów. Szczególnie polecana pomiotom funkcjonującym w warunkach dużej konkurencji, na bardzo nasyconych rynkach.

  • Reklamy w wyszukiwarce Google i na portalach społecznościowych (Facebook, LinkedIn) pozwalają na precyzyjne dotarcie do Twojej grupy docelowej klientów na podstawie pozostawionych w sieci (cechy demograficzne, zawód, zainteresowania czy odwiedzane wcześniej strony konkurencji).

  • Reklama internetowa umożliwia dotarcie z komunikatem od razu do Twoich potencjalnych klientów. Dzięki niej możesz trafić do świadomości osób, które kiedyś odwiedziły Twoją stronę, pojawić się z perswazyjnym przekazem w serwisach tematycznych (np. fachowe portale z poradami prawniczymi) czy w social mediach (Facebook, LinkedIn).

  • Reklama internetowa pozwala na bardzo szybkie dotarcie z ofertą do klientów. Jej użycie nie wymaga wprowadzania zmian na stronie. To sprawia, że świetnie nadaje się do testowanai nowych usług, produktów oraz czaowych promocji.

seo

Zapraszam do kontaktu

Opisz mi swoją potrzebę. My zaproponujemy rozwiązanie. Następnie porozmawiamy i zdecydujesz, czy chcesz ze nami pracować.