Promocja online

dla firm z branży inżynieryjnej i profesjonalistów

strony internetowe wordpress

Promocja marketingowa online
z wykorzystaniem optymalnych technik i narzędzi digital marketingu

Różne biznesy potrzebują różnych form promocji. Skorzystaj z naszego 15-letniego doświadczenia w budowaniu promocji i prowadzeniu kampanii marketingowych. Znamy ceny zakupu mediów. Możemy w Twoim imieniu negocjować stawki i przygotować wszystkie działania – od konceptu po realizację.

Promocja marketingowa online
Jak to działa?

Promocja online. Dla kogo?

Dla firm, które:

  • Już mają zbudowany portfel klientów, stałych odbiorców usług, ale chcą poszerzyć swoją działalność (poprzez zwiększenie skali lub wejście na nowe rynki),

  • Wymagają długotrwałego i ciągłego promowania (szczególnie ważne, gdy cykl wyboru przez klienta jest długi lub zakup odbywa się rzadko – np. prawnik, architekt, agent ubezpieczeniowy)

  • Zamierzają rozszerzyć swoją działalność zmienić branże / nisze / rynek lub dotrzeć do szerokiego gronaodbiorców

  • Chcą ugruntować swoją markę i zaistnieć w świadomości tych klientów, którzy podczas zakupu nie bazują tylko na podstawowych kryteriach wyboru dostawcy (cena, dostępność, lokalizacja itp.).

strony www wordpress

Promocja w internecie. Dlaczego warto?

  • Usługi świadczone przez profesjonalistów i inżynierów, często mają charakter jednorazowych specjalistycznych zleceń, a zleceniodawcy trudno zapoznać się ze wszystkimi ofertami dostępnymi na rynku. W takim wypadku zaistnienie w jego świadomości ma fundamentalne znaczenie. Pozwoli mu na łatwiejszy, szybszy wybór wykonawcy. Dzięki promocji online możemy sprawić, że będzie nim Twoja firma.

  • Długoterminowa promocja, a tym samym pozycjonowanie w świadomości klienta Twojej marki i wartości firmy, jest kluczowe dla zapewnienia Twojej firmie rekomendacji i poleceń. W ten sposób zyskasz niejako za darmo kolejnych odbiorców swoich usług.

  • Google serwuje nam treści, odpowiadające naszym preferencjom. Dlatego długotrwała promocja online zwiększa szanse Twojej firmy na to, by wyświetlać się klientowi w momencie, gdy szuka świadczonych przez Ciebie usług.

seo

Zapraszam do kontaktu

Opisz mi swoją potrzebę. My zaproponujemy rozwiązanie. Następnie porozmawiamy i zdecydujesz, czy chcesz ze nami pracować.