Obsługa Marketingowa Firm

outsourcing usług marketingowych dla mikro i małych firm

Obsługa marketingowa i wsparcie biznesowe
małych przedsiębiorstw

Usługa obsługi marketingowej działa tak samo jak wykupienie pakietu obsługi księgowej. Ty przesyłasz zlecenie, ja realizuje.  Znam Twój biznes, Twój styl oraz Twoje potrzeby. Organizuję grafików, wsparcie informatyczne, jak również copywriterów – Tobie pozostawiam ostatnie słowo. 

Zewnętrzna Obsługa Marketingowa Firm

Jak to działa?

Obsługa Marketingowa. Dla kogo?

  • Dla małych firm, których nie stać lub jeszcze nie potrzebują doświadczonego marketingowca na pokładzie swojej firmy,

  • Idealne rozwiązanie gdy nie masz potrzeby posiadania ciągłego wsparcia marketingowego, ale nie chcesz za każdym razem tłumaczyć nowej osobie Twojego biznesu, udostępniać zasoby i ustalać sposób działania,

  • Gdy firma potrzebuje elastyczności w kosztach i zaangażowaniu marketingowym – nie pracuje, nie płacisz, ale jestem w gotowości bojowej.

Zewnętrzny Marketingowiec. Dlaczego?

  • Oszczędność kosztów i większa elastyczność przy współpracy z jedną doświadczoną osobą zamiast zatrudnienie niedoświadczonej osoby za te same pieniądze na pełny etat,

  • Korzystanie z doświadczenia marketingowca, którego na tym etapie nie potrzebujesz zatrudniać na cały etat,

  • Małe i mikro firmy oczekują natychmiastowych efektów prac – zaangażowanie i ciężka praca nie zawsze pozwala na szybkie i skuteczne dowiezienie efektów – rekrutujesz osobę z 15 letnim doświadczeniem, kontaktami i wiedzą niezbędną by w ciągu 24h dowieźć większość zadań z zakresu marketingu dla Twojego biznesu.

Zapraszam do kontaktu

Opisz mi Swoją potrzebę, ja zaproponuję rozwiązanie, porozmawiamy i zdecydujesz czy chcesz ze mną pracować.

ZAPRASZAM