Obsługa marketingowa firm

outsourcing usług marketingowych dla mikro- i małych firm

strony www wordpress

Obsługa marketingowa i wsparcie biznesowe
małych przedsiębiorstw

Usługa obsługi marketingowej działa tak samo jak wykupienie abonamentu u księgowej. Ty przesyłasz zlecenie, my je realizujemy. Znamy Twój biznes, Twój styl oraz Twoje potrzeby. Zapewniamy: grafików, wsparcie informatyczne i copywriterów. Tobie pozostawiamy ostatnie słowo.

Zewnętrzna obsługa marketingowa firm
Jak to działa?

Obsługa marketingowa.
Dla kogo?

  • Dla małych firm, których nie stać lub jeszcze nie potrzebują doświadczonego marketingowca na etacie.

  • Idealne rozwiązanie gdy nie masz potrzeby posiadania ciągłego wsparcia marketingowego, ale nie chcesz za każdym razem tłumaczyć nowej osobie Twojego biznesu, udostępniać jej zasobów ani ustalać sposobu działania.

  • Dla podmiotów potrzebujących elastyczności w kosztach i zewnętrznym wsparciu marketingowym. Układ jest prosty: nie pracujemy to nie płacisz, ale pozostajemy w gotowości bojowej.

strony www wordpress

Zewnętrzny marketingowiec.
Dlaczego warto?

  • Redukcja kosztów i większa elastyczność przy współpracy z jedną doświadczoną agencją zamiast zatrudnienia niedoświadczonej osoby za te same pieniądze na pełny etat.

  • Korzystanie z pomocy specjalistów od marketingu, których na tym etapie swojej działalności nie potrzebujesz zatrudniać na cały etat.

  • Małe i mikrofirmy oczekują natychmiastowych efektów prac. Jednak stali pracownicy nie zawsze są w stanie je dostarczyć. Współpracując z nami, możesz liczyć na wsparcie fachowców z 15 letnim doświadczeniem, kontaktami i wiedzą niezbędną do tego, by w ciągu 24h dowieźć, co jest Ci potrzebne z zakresu marketingu.

seo

Zapraszam do kontaktu

Opisz mi swoją potrzebę. My zaproponujemy rozwiązanie. Następnie porozmawiamy i zdecydujesz, czy chcesz ze nami pracować.